Web Sitesi Çözümleri

Web Sitesi Çözümleri Soruyor; Web Sitesini Kime Yaptırmalıyım ?
Web projelerinin büyük bir kısmının memnuniyetsizlikle, başarısızlıkla sonuçlandığını biliyor musunuz? O yüzden web tasarımı yaptıracağınız firmayı seçerken titiz davranmakta yarar var.

İyi Bir SEO Puanı Nasıl Elde Edilir ?
Başarılı bir SEO yapabilmek için şu iki değişkeni iyi tanımlamak gerekir; Site içi SEO ve site dışı SEO… Öncelikle site içi SEO yapabilmek için ciddi bir yazılıma yada doğru bir platforma ihtiyacınız var. Site dışı SEO için, ilgili platformlara bağlantınızın yapılması ve gerekiyor ise kayıt edilmeniz gerekmektedir. Tabi ki vazgeçilmez olan reklamlar ile desteklenmelisiniz.

Responsive Web Sitesi Nedir?
Kelime anlamı duyarlı olan responsive, günümüzde birçok değişkenlik gösteren ekran boyutlarına sitenin temel yapısı bozulmaksızın duyarlı olması ve kullanıcının farklı cihazlarla giriş yapmasıyla ekrana göre şekillenen web siteleridir.

Kurumsal Bir Proje Çok Maliyetli midir?
Takdir edersiniz ki iyi bir işin maliyeti işin kalitesi değerinde olacaktır. Fakat doğru yapılandırılan bir projeye başlangıçta çok büyük rakamlar yatırmanız gerekmemektedir. Tavsiyemiz projenizi doğru anlatın, bölümlerden oluşturun ve kısım kısım yatırım yapın.

360 Entegrasyon Nedir?
Bütünüyle arama motorlarıyla özleşmiş ve sosyal ağlar ile donatılmış bir yapıya sahip olmaktır. Örneğin yapacağınız her yayının gerekli her alanda etkileşim alması ve dönüş oranlarının yüksek olmasını sağlar.

Ne Zaman Reklam Çalışması Yapmalıyız?
Birçok reklam çalışmasının başarısızlıkla sonuçlanmasını temeli yetersiz alt yapısıdır. Kısaca firma müşterisi dijital kurumsallığa hazır değilse alacağınız sonuç çok düşük olacaktır. O yüzden reklam çalışması yapmadan önce muhakkak olabildiğince hazır olmalıyız.

Web Sitesi Takibi Nedir ?
Güzel bir web sitesi kadar web sitenizin güncel olması da önemlidir. Sizi doğru anlatan ve müşterilerinize kolay erişim olanağı tanıyan web siteleri üretmek ciddi bir çalışma ile mümkündür.

Son 10 yılda Türkiye’de pazarlama ve reklamın adı  “ İNTERNET   oldu !

Neredeyse bütün şirketler 365 gün 24 saat boyunca globalleşen dünyaya ürün, hizmet ve kurumsal tanıtımlarını internet üzerinden yapmaktadırlar.

Satışlarını artırma ve yeni pazarlar elde etmek için en kolay yol artık internettir. İnternet üzerinde firmanız için yapılan çalışma için harcanacak zaman ve para, oldukça düşüktür. Web sayfalarınız firmanız hakkında müşterilerinizin bilgi almak için broşür isteme, sizi ziyaret etme, fuarlarda tanışma ve bekleme zahmetinden kurtarmaktadır. Çünkü, aranılan ya da sunulmak istenen tüm bilgilere web sayfanız aracılığıyla ulaşmaları mümkündür.

Biz sizin için en son teknolojileri kullanarak kurumsal web sayfanızı hazırlar ,size iyi bir vizyon ve rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar. Sizleri ileride sürpriz maliyetler ile uğraştırmayız, arayıp ulaşamamak ve destek alamamak gibi bir sorununuz olmaz. Sitenizin yapılması, fotoğrafları, grafik tasarımlarınız, hosting ,e-mail, güvenlik ve güncelleme operasyonlarınız tek noktadan çözüme ulaşır. Bizim ile sizde rakiplerinize karşı satış ve pazarlama gücüne kavuşun.

Web Sitesi Yazılımı Nasıl Yapılır?
Web sitesi tasarımının kodlama ile yapılması, sitenin daha sağlam temelli olması ve sonradan yapılacak olan değişikliklerin daha kolay yapılması açısından önemlidir. Web sitesi yazılımı aslında, site tasarımında kodlama dillerinin kullanılmasıdır. Dünyada HTML ve CSS gibi kodlama dilleri yaygın olarak site tasarımında kullanılır.

Üst seviyede web sitesi tasarımı yapacaksanız, Jquery ve Javascript kodlama dillerini de bilmeniz gerekiyor.

Tüm bu dillerde kodlama yaparken, internet sitesinin SEO uyumlu olmasına ve mobil versiyonlarının da hazırlanmasına ihtiyaç vardır. Ayrıca yönetim panelinin de titizlikle hazırlanması gerekiyor. Web sitesi yazarken, her kod satırının sonuna, kodun ne iş için kullanılacağının yazılması gerekiyor. Eğer böyle yapılırsa, web tasarımını geliştirecek kişiler için de kolaylık sağlanmış olur.

Görsel içeriklerin web sitesinde kolaylıkla kullanılabilmesi için CSS kodlama dili ile hazırlanması gerekir. Görsel materyallerin nerede nasıl kullanılacağı, bu kodlama dili ile mümkün olmaktadır.

Yönetim paneli çoğunlukla, PHP kodlama dili ile hazırlanır. Güvenlik temeli kuvvetli olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilir. Açık kaynaklı kodlar içerir ve geliştirilebilir özelliklere sahiptir.

Tüm kodlama işlemlerini tamamladıktan sonra, en son aşama web sitesinin yayınlanmasıdır. Yayınlanma aşamasının oldukça kolay olduğunu söyleyebiliriz.

Nasıl Yapıyoruz?
Mutlu Müşteri Anlayışı
Öncelikle böyle proje çalışması için, iyi bir sebebi olan müşterimizi dinleyerek anlamaya çalışıyoruz. Projenin çıkış nedenini ve amacını anlayarak, başarılı bir şekilde hedefine ulaşması için çalışmalarımıza başlıyoruz.

Sonuç:
Proje süresince güçlü bir teknoloji, yaratıcı, araştırmacı bir ruhla işimizi yapmış oluyoruz.
Projenin son aşamasında müşterimize projeyi sunarak öncelikle görüşlerini alıyoruz. Ardından projenin detayları hakkında gereken bilgileri vererek müşterimizi bilgilendiriyoruz. Böylece bir projeyi daha bitirmenin mutluluğu ile yeni projelerimizle yolumuza devam ediyoruz.

Ne Kadara Yapıyoruz?
Elbette ulaşılabilir fiyatlarla kurumsal çerçevede hizmet sunmak temel hedeflerimizden biridir.

Doğrusu Nedir?
Yeni bir web projesi için iyi bir sebebinizin olması bizim için çok önemlidir.
Öncelikle sizi dinliyoruz, anlamaya çalışıyoruz. Projenizi detaylandırarak süre ve maliyet hesapları yapıyoruz. Sonrasında size bir teklif formu ile projenizin maliyetini bildiriyoruz.